Schuttingen
Betonpoer | Antraciet | 12x12 cm
- 3000 M2 showroom
- Gratis bezorging vanaf €500
- Afhalen direct mogelijk
- Levering aan particulier & bedrijven
Beschikbaar Levertijd: 4-8 werkdagen
Betonpoer 12x12cm Antraciet met facetrand van Arendsnatuurlijk
De Betonpoer 12x12cm antraciet van Arendsnatuurlijk biedt de perfecte oplossing voor het plaatsen van zware staanders boven het grondniveau. Deze betonpoer wordt veel gebruikt in combinatie met Douglas palen van 10x10cm, door de facetrand is de kopmaat namelijk 10x10cm, zorgt voor een stabiele, duurzame fundering.
Met een afmeting van 12x12cm (120x120mm) en een hoogte van 58cm, is deze betonpoer uitermate geschikt voor het dragen van zware constructies zoals veranda’s, carports of overkappingen.
Arendsnatuurlijk levert deze betonpoer inclusief vaste stelplaat. Wil je de hoogte van de betonpoer aanpassen kun je eenvoudig onderaan deze pagina een verstelbare verstelplaat mee bestellen. De ingebouwde draadhuls M16 maakt het mogelijk om een draadstang te bevestigen, waarop je de houten paal kunt laten zakken. Door een gat in het midden van de paal te boren, schuif je deze gemakkelijk over de draadstang. Dit zorgt voor een veilige en waterpas montage van je houten staander.
Waarom kiezen voor Arendsnatuurlijk?
Bij Arendsnatuurlijk kies je voor kwaliteit, duurzaamheid en service. Onze betonpoeren zijn direct uit voorraad leverbaar en eenvoudig te combineren met onze Douglas houten palen.
Met deze betonpoer van 12x12cm leg je een solide basis voor elk buitenproject. Bestel nu eenvoudig online bij Arendsnatuurlijk en begin met bouwen!
Bijbehorende producten zoals beton en douglas palen vind je eenvoudig onderaan deze pagina
Kenmerken
| Afmeting | 12x12 cm |
|---|---|
| Behandeling | Glad met facetrand |
| Beslag | Inclusief vaste stelplaat |
| Bezorgkosten | €44,95 |
| Hoogte | 58 cm |
| Kleur | Antraciet |
| Kopmaat | 10x10 cm |
| Materiaal | Beton |
| Schroefhuls | M16 |
| Soort | Stampbeton |