Gaaspanelen
Gaasmat Verzinkt | 200x300 Maas 15CM
- 3000 M2 showroom
- Gratis bezorging vanaf €500
- Afhalen direct mogelijk
- Levering aan particulier & bedrijven
Beschikbaar Levertijd: 4-8 werkdagen
Verzinkte Gaasmat kopen
Bij Arendsnatuurlijk vind je verzinkt betongaas van topkwaliteit. Deze gaasmatten zijn verzinkt, wat betekent dat ze nagenoeg niet roesten – ideaal voor langdurig buitengebruik. ideaal voor het monteren van bijvoorbeeld tuinschermen op rol, met onze verzinkte gaasmatten ben je verzekerd van een fraai en onderhoudsvrij resultaat.
De gaasmatten zijn zeer inflexibel en behouden altijd hun vorm. Dankzij het materiaal – hoogwaardig ijzer – zullen de matten nooit verbuigen. Hierdoor zijn ze uitermate geschikt voor het bevestigen van tuinschermen op rol of het ondersteunen van klimplanten zoals klimop, clematis of rozen. Geen zorgen meer over roestvlekken op de grond of het regelmatig vervangen van materialen.
Elke mat heeft een afmeting van 2x3 meter, waardoor je snel grote oppervlakken kunt bekleden. Verkrijgbaar met een maaswijdte van 10 cm of 15 cm, afhankelijk van jouw wensen en het doel van je project.
Verzinkt betongaas is niet alleen stevig en duurzaam, maar ook bijzonder gebruiksvriendelijk. Dankzij het verzinkte oppervlak zijn de matten onderhoudsarm en bestand tegen alle weersomstandigheden.
Bestel jouw verzinkt betongaas vandaag nog bij Arendsnatuurlijk en profiteer van kwaliteit, duurzaamheid en een uitstekende service.
Bijbehorende producten zoals clips en hardhouten palen vind je onderaan deze pagina!
Kenmerken
| Afmeting | 200x300 cm |
|---|---|
| Behandeling | Verzinkt |
| Bezorgkosten | €44,95 |
| Breedte | 300 cm |
| Draaddikte | 5 mm |
| Formaat | Hoogte X Breedte |
| Hoogte | 200 cm |
| Kleur | Grijs |
| Maaswijdte | 10 cm, 15 cm |
| Materiaal | Staal |