Tuinschermen op rol
Heidemat 150x200 cm (95% Zichtdicht)
- 3000 M2 showroom
- Gratis bezorging vanaf €500
- Afhalen direct mogelijk
- Levering aan particulier & bedrijven
Beschikbaar Levertijd: 3-6 werkdagen
Heidemat 150x200 cm kopen
Wil je maximale privacy in een compact formaat? Dan is de Heidemat 150x200 cm van Arendsnatuurlijk een uitstekende keuze. Deze heidemat is gemaakt van jonge heidewortels van hoge kwaliteit en stevig samengebonden met verzinkt ijzerdraad.
De draadafstand van ongeveer 10 cm zorgt voor een sterke constructie en een zichtdichtheid van circa 95%. Hierdoor biedt deze heidemat extra veel privacy en vormt hij een compacte maar zeer effectieve tuinafscheiding.
Duurzaam en milieuvriendelijk
De heidemat is volledig onbehandeld en behoudt daardoor zijn natuurlijke uitstraling. Dankzij de dichte structuur, een dikte van circa 30 mm en een gewicht van ongeveer 3,5 kg per m² is deze heidemat stevig en goed bestand tegen weer en wind. Heide is daarnaast een duurzaam natuurproduct dat zonder chemische middelen wordt verwerkt.
Perfect voor klimplanten
De Heidemat 150x200 cm is niet alleen een tuinafscheiding, maar ook een ideale basis voor klimplanten. Klimop of kamperfoelie groeien gemakkelijk door de mat heen en zorgen na verloop van tijd voor een groene natuurlijke afscheiding.
Montage heidemat 150x200 cm
De heidemat wordt op rol geleverd en kan eenvoudig worden bevestigd tegen een schutting, muur of gaaspaneel met tyraps of schroeven. Je kunt de mat indien nodig gemakkelijk op maat knippen of zagen.
Plaats de heidemat enkele centimeters boven de grond om contact met vocht te voorkomen en de levensduur te verlengen.
Waarom kiezen voor Arends Natuurlijk
Met meer dan 20 jaar ervaring is Arends Natuurlijk dé specialist in natuurlijke tuinafscheidingen. Wij leveren heidematten direct uit voorraad en verzorgen transport met eigen vervoer zodat je verzekerd bent van snelle levering en topkwaliteit.
Kenmerken
| Dikte | 4-5 cm |
|---|---|
| Afmeting | 150x200 cm |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bezorgkosten | €39,95 |
| Breedte | 200 cm |
| Formaat | Hoogte X Breedte |
| Hoogte | 150 cm |
| Kleur | Grijs |
| Levensduur | 10-12 jaar |
| Materiaal | Heide |
| Product eigenschappen | Duurzaam, Verbonden met ijzerdraad |
| Toepassing | Balkon, Schuttingen, Terras, Tuin |
| Zichtdichtheid | 95% |
Kan ik je ergens mee helpen ?
Bijbehorende producten
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Levertijd: 3-6 werkdagen
Product(en) zijn toegevoegd aan jouw winkelwagen!
- 3000 M2 showroom
- Gratis bezorging vanaf €500
- Afhalen direct mogelijk
- Levering aan particulier & bedrijven